Primus inter pares – wyjątkowa gala nadchodzi

Najlepsi z najlepszych, najaktywniejsi, najbardziej twórczy – słowem: elita instruktorska Chorągwi. Wszyscy w jednym miejscu. Czy to możliwe? Tak, i to już niedługo!

Zapraszamy na specjalną galę, podczas której wyróżnimy najlepszych instruktorów w Chorągwi Opolskiej w minionym roku harcerskim – poznamy nominowanych i laureata wyróżnienia „Instruktor Roku Chorągwi Opolskiej ZHP”.

W tym samym dniu dowiemy się, kto zrealizował najciekawsze, najbardziej nowatorskie i inspirujące przedsięwzięcie programowe ostatniego roku i został zwycięzcą konkursu „Opolskie Gwiazdozbiory 2012”.

A to wszystko 15 grudnia br. w Opolu.

Wyjątkowe spotkanie w gronie wyróżniającej się kadry, najaktywniejszych uczestników chorągwianych projektów, władz hufców i chorągwi. Wyjątkowa okazja by nagrodzić tych, którzy mogą być wzorem dobrej służby instruktorskiej i inspiracją dla nas wszystkich.

Co zrobić, aby stać się częścią tego wydarzenia? Szczegóły w newsach poniżej.

Zapraszamy!!!