Podejmij wyzwanie!

Przygoda, wyczyn, niezapomniane przeżycia – czyli po prostu: Zlot Kadry ZHP!

4 formy – Zlot Drużynowych, Letnia Akcja Szkoleniowa, Zlot Harcmistrzowski, Zlot Akademików – i 1000 uczestników z całej Polski! Nie można tego przegapić!!!

Ale dla nas, instruktorów Chorągwi Opolskiej to również nowe instruktorskie wyzwanie. Zostaliśmy zaproszeni do współorganizacji tej największej imprezy dla kadry w ZHP. Funkcję z-cy komendanta ds. organizacyjnych obejmuje hm. Artur Ośko.

W oparciu o kadrę Chorągwi Opolskiej chcemy zbudować zespół organizacyjny Zlotu. To wyzwanie, które może podjąć każdy z nas!

Jeśli zatem:
– jesteś instruktorem lub wędrownikiem
– lubisz nowe wyzwania
– jesteś pracowity, sumienny i masz dużo energii do działania
– chcesz włączyć się w organizację jednego z największych i najbardziej prestiżowych harcerskich przedsięwzięć
– chcesz przeżyć instruktorską przygodę w gronie kadry ZHP z całego kraju
– masz ochotę się sprawdzić
to jest to propozycja również dla Ciebie!
Nie bój się wyzwań! Nie myśl za dużo! Po prostu się zgłoś: komendant@opolska.zhp.pl
Otrzymasz szybko dalsze informacje.
Szukamy:
– kwatermistrza zlotu
– instruktorów do biura zlotu
– instruktorów do służby pomocniczej – koordynacji zaplecza technicznego i organizacyjnego
Czekają na Was:
– ambitne zadania
– wyjątkowe doświadczenia
– udział w wyjątkowym spotkaniu w gronie instruktorów z całej Polski
www.zlotkadry.zhp.pl