Opolska na zjeździe

38. Zjazd Związku Harcerstwa Polskiego dobiegł końca. Jednak w czasie trwania jego obrad, nasi delegaci aktywnie i z pełnym zaangażowaniem reprezentowali Chorągiew Opolską. Cieszymy się z wyboru nowych władz, w tym szczególnie nowego Przewodniczącego ZHP, hm. Dariusza Supła.

Reprezentacja naszej chorągwi znalazła się również w Centrum Prasowym Zjazdu. Bardzo cieszy nas więc to, że Opolska dołożyła swoją cegiełkę w budowaniu nowej jakości w ZHP!

W zjeździe uczestniczyło 4 wybranych wcześniej delegatów: hm. Magdalena Lenartowicz, phm. Anna Narloch, phm. Jan Szczepanik oraz pwd. Łukasz Czarnecki oraz komendant Chorągwi Opolskiej hm. Artur Ośko. To właśnie oni podejmowali decyzje, zadawali pytania, brali aktywny udział w dyskusji w imieniu Opolskiej.

Podczas zjazdu w skład Rady Naczelnej z ramienia Chorągwi Opolskiej wszedł rekomendowany wczesniej wspolnie przez środowisko hm. Jacek Kaflowski, komendant Hufca Opole – Miasto. Serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy.

W Centrum Prasowym zjazdu, w newsroomie, zasiadła z kolei nasza rzeczniczka, phm. Małgorzata Lenartowicz. To dzięki pracy druhny Gosi i całego zespołu ZHP360 mogliście śledzić poczynania zjazdu.