Odeszła na wieczną wartę

Druhny i Druhowie!

W dniu 20 Lutego 2013 r. odeszła na Wieczną Wartę Druhna Żaneta Szachnowska. Pamiętamy ją jako osobę pełną energii, promieniującą wewnętrznym światłem i dobrem. Doświadczyliśmy bezcennego daru jej przyjaźni, mądrości i nieprzeciętności, które na zawsze zachowamy w sercach i pamięci, a jej śpiew będzie nam towarzyszył po kres. Uczyła, tworzyła, wspierała; zawsze pomocna i uśmiechnięta skupiała wokół siebie dzieci i młodzież. Dała nam piękną lekcję życia, pokory oraz tego jak służyć Bogu i Polsce. Brakuje sposobów opisania tego smutku, który wkradł się do naszych harcerskich serc.

Ostanie pożegnanie druhny Żanety Szachnowskiej odbędzie się dnia 23.02.2013r. (sobota), o godzinie 14:00 w Kościele Św. Franciszka z Asyżu w Namysłowie. Po Mszy Świętej nastąpi wyprowadzenie zwłok w kondukcie żałobnym na cmentarz przy ul. Oławskiej w Namysłowie (nowy cmentarz).

hm. Joanna Moskal
Komendant Hufca Namysłów

W imieniu Komendy Chorągwi Opolskiej chcielibyśmy również złożyć wyrazy szczerego współczucia wszystkim bliskim Druhny Żanety w tych ciężkich chwilach.
Niech spoczywa w pokoju.