Obejmijmy się myślami

dmbDziś Dzień Myśli Braterskiej – wyjątkowe święto, w którym łączymy się myślami z naszymi harcerskimi przyjaciółmi i skautami z całego świata, mocno jak nigdy zdając sobie sprawę, że łączy nas jedna idea.

W tym roku w szczególny sposób, chyba jak nigdy, cały „pozaharcerski” świat miał okazję dostrzec, że świętujemy – od wczoraj popularnego facebooka zalewa rzeka zdjęć uśmiechniętych harcerzy w mundurach, podczas zbiórek, wędrówek, w gronie przyjaciół. Wygrzebujemy stare zdjęcia, wracamy myślami do tych najbardziej tkwiących w pamięci przeżytych chwil, dzielimy się nimi z innymi.

Dlatego w kolejnym Dniu Myśli Braterskiej chcielibyśmy Wam życzyć, by ta atmosfera radości i pasji towarzyszyła Wam na co dzień, we wszystkich Waszych harcerskich działaniach. Żebyście w każdej chwili potrafili odnaleźć to, co dla Was najważniejsze na harcerskim szlaku, poczuć przyświecającą nam wszystkim ideę i wyruszyć w nową drogę na poszukiwanie przygody w gronie harcerskich przyjaciół.

Czuwaj!
Komenda