Nowa harcmistrzyni w Opolskiej!

W naszej chorągwi mamy kolejnego harcmistrza! Podczas wczorajszej zbiórki chorągwianej KSI, swoją próbę z wynikiem pozytywnym zamknęła druhna Asia Brach! Bardzo gorąco gratulujemy Asi wysokiego poziomu próby oraz życzymy dalszej owocnej pracy i służby instruktorskiej. Oby wciąż na Twojej drodze pojawiały się nowe wyzwania, cele i marzenia. Niech będzie to ciągła wędrówka do kolejnych sukcesów! Jednocześnie gratulujemy opiekunowi próby, Druhowi hm. Adamowi Czarnołęskiemu no i oczywiście hufcowi Nysa i I Szczepowi Harcerskiemu „ŚWiT”.

2 myśli na temat „Nowa harcmistrzyni w Opolskiej!

1. Rozpoczął się nowy rozdział w naszej Chorągwi. Asiu gratuluje Ci serdecznie. Przede wszystkim dlatego ze w pełni zapracowalas na czerwona podkładkę. Ale również dlatego, ze jesteś zwiastunem zmiany pokoleniowej w naszym środowisku. powodzenia na harcmistrzowskim szlaku.