Niezwyczajni po raz trzeci!

Po raz trzeci kapituła i internauci wybiorą „Niezwyczajnych” – instruktorów i harcerzy Związku Harcerstwa Polskiego, którzy w roku 2013 osiągnęli szczególne efekty harcerskiej służby.
MŁODY LIDER, PRZESKOCZYĆ SIEBIE/WSPÓLNY CEL, INNOWACJA PROGRAMOWA, PRACA Z KADRĄ i W ZIELONE GRAMY – laureatów pięciu kategorii plebiscytu poznamy podczas uroczystej gali z okazji Dnia Myśli Braterskiej. Plebiscyt przebiegać będzie w kilku etapach. Do 19 stycznia czekamy na zgłoszenia instruktorów w pięciu kategoriach.

Szczegółowy opis kategorii oraz obszarów, w jakich można zgłaszać kandydatów na Niezwyczajnych można znaleźć na stronie www.zhp.pl .

Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się z kolei TUTAJ.

Zachęcamy do zgłaszania naszych drużynowych i instruktorów! Wśród nas na pewno jest niezwyczajnych ludzi, tworzących nową jakość zarówno w Chorągwi Opolskiej jak i w całym Związku!