Niemodlin! Co dalej?

Komenda Chorągwi zaprasza wszystkich instruktorów i drużynowych z Hufca Niemodlin na zbiórkę kadry, organizowaną w celu podsumowania zobowiązań środowiska podjętych w czasie Nadzwyczajnego Zjazdu Hufca i zrealizowanych od zjazdu działań oraz omówienia aktualnej sytuacji organizacyjnej, programowej i finansowej hufca.

Zbiórka odbędzie się w siedzibie Chorągwi w Opolu ul. Armii Krajowej 10, w dniu 6 października o godzinie 14:30.

Czuwaj!
hm. Artur Ośko
Tomasz Gryczka
hm. Elżbieta Pojasek-Ośko
phm. Magda Lenartowicz

4 myśli na temat „Niemodlin! Co dalej?

1. W ramach racjonalizacji kosztów oczywiście lepiej, aby kadra z Niemodlina jechała do Opola niż 4 osoby z Chorągwi do Hufca. Brawo!

2. Chyba jednak nie wszystko gra, skoro o 11.oo Chorągiew wybrała się na spotkanie do Brzegu. Jak by nie patrzeć na mapę, można było zrobić w drodze powrotnej w Niemodlinie, ale to potrzeba dobrej woli.

3. Te spotkania były ustalane niezależnie, w różnym czasie. Ostatecznie faktycznie nałożyły się na jeden dzień, jednak w różnych miejscach. Natomiast spotkanie z kadrą Niemodlina zorganizowane zostało na zaproszenie Komendy Chorągwi, a więc w Opolu – jego miejsce, wraz z uzasadnieniem takiego wyboru, zostało wyjaśnione w rozmowie z Komendantką Hufca.
    W przyszłym tygodniu odbędzie się kolejne spotkanie, tym razem w Niemodlinie.