Nie taki straszny ten przewodnik!

Komisja Stopni Instruktorskich oraz Zespół Kadry Kształcącej Hufca ZHP w Kędzierzynie-Koźlu, pragną zaprosić druhny i druhów do udziału w warsztacie pt. „Bo stanąć w miejscu to zostać w tyle…”.
Forma skierowana jest do drużynowych, przybocznych i innych osób chcących w niedługim czasie zmierzyć się z próbą przewodnikowską oraz takich, które w dalekiej przyszłości będą to chciały zrobić.

Zajęcia odbędą się 22 stycznia 2011 r. w SCHRONisku – siedzibie Hufca Kędzierzyn-Koźle. Rozpoczęcie planowane jest na godzinę 9.30.

Warunki jakie musi spełniać każdy uczestnik:

• musi mieć ukończone 15 lat,
  • musi mieć opłacone składki harcerskie
  • musi być wpisany do Ewidencji ZHP

W programie między innymi:

• poznanie rożnych „typów” opiekunów prób instruktorskich,
  • poznanie procedury zdobywania stopni instruktorskich,
  • rozpisywanie prób przewodnikowskich
  • niespodzianki

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem proszę o wysłanie maila z krótką informacją o sobie (imię, nazwisko, adres e-mail, drużyna, funkcja, itp.) do 15 stycznia 2011r. na adres ksi@kedzierzynkozle.zhp.pl.