NAL – Aktywnie z pasją

Już od początku lipca wystartuje wyjątkowy wakacyjny projekt Nieobozowej Akcji Letniej, realizowany wspólnie przez Chorągiew Opolską ZHP oraz Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu. Partnerstwo nawiązane przy organizacji projektu zaowocowało już dotacją, otrzymaną z Kuratorium Oświaty w Opolu. W lipcu zaś w Kędzierzynie-Koźlu odbędą się 4 turnusy półkolonii o „artystycznym” programie dla dzieci w wieku od 7 do 14 lat, przebiegające pod hasłem „Aktywnie z pasją”. Koordynatorem projektu jest phm. Beata Malajka, zawodowo dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Kędzierzynie-Koźlu.

Mamy nadzieję, że współpraca przy okazji półkolonii będzie zachętą do dalszych wspólnych działań, jak również inspiracją dla wszystkich hufców do podejmowania inicjatyw w partnerstwie z lokalnymi instytucjami.

MOK KK