Najlepsza Organizacja Pozarządowa województwa!

niezapominajkaW dniu 4 października br. w Opolu odbyły się VI Opolskie Targi Organizacji Pozarządowych. Tradycyjnie, podczas OTOP wręczone zostały nagrody dla wyróżniających się w minionym roku organizacji pozarządowych. Tytuł „Opolskiej Niezapominajki” – najlepszej organizacji pozarządowej województwa opolskiego trafił z rąk Pani Marszałek Barbary Kamińskiej do Chorągwi Opolskiej ZHP oraz LGD „Dolina Stobrawy”. Wyróżnienia otrzymały również: Fundacja „Szansa dla Niewidomych” oraz Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Niemców.

Cieszymy się, że mogliśmy znaleźć się w tak doborowym gronie. Tytuł „Opolskiej Niezapominajki” – najlepszej organizacji województwa opolskiego w 2013 roku, przyznawany przez kapitułę, w skład której wchodzą przedstawiciele organizacji pozarządowych oraz Urzędu Marszałkowskiego, jest docenieniem długotrwałej pracy całego środowiska harcerskiego chorągwi oraz różnorodnych działań, podejmowanych przez nas w minionym roku. Dziękujemy i gratulujemy Wam wszystkim, bo to nasz wspólny sukces!!!

3 myśli na temat „Najlepsza Organizacja Pozarządowa województwa!

1. Nie przesadzajmy.
    Jesteśmy zdecydowanie najmniejszą Chorągwią w ZHP ;)