Nadzwyczajny Zjazd Chorągwi

Komenda Chorągwi Opolskiej ZHP zwołała na dzień 10 lutego 2013 roku Nadzwyczajny Zjazd Chorągwi.

Zjazd zwołany jest w celu przyjęcia Programu Rozwoju Chorągwi oraz dokonania zmian w składzie komendy chorągwi lub jej wielkości. Na miejsce Zjazdu wyznaczyła Schronisko Młodzieżowe w Wieszczynie koło Prudnika.

Początkowo planowany na 9 lutego Zjazd został przesunięty o jeden dzień na wniosek Komendantów Hufców, zgłoszony na zbiórce komendantów w dniu 9 stycznia.

Planowany harmonogram:

14:00-16:00 – rejestracja uczestników oraz obiad.

16:00-19:00 – obrady Zjazdu

19:00-20:00 kolacja oraz wyjazd uczestników

Uczestnicy Zjazdu ( delegaci oraz członkowie władz chorągwi) oraz mogą przyjechać do Wieszczyny w dniu 9 lutego. W trakcie pobytu mają zagwarantowany nocleg oraz wyżywienie.

Każdy instruktor z przydziałem służbowym do dowolnej jednostki organizacyjnej z Chorągwi Opolskiej ZHP może w dniu 10 lutego wziąć udział w Zjeździe jako obserwator. Wymagane jest jednak internetowe zgłoszenie. Wkrótce określimy dokładną procedurę w tej sprawie.

2 myśli na temat „Nadzwyczajny Zjazd Chorągwi

1. Druhu Komendancie! dlaczego w zjeżdzie nadzwyczajnym Choragwi nie biora udzioału wszystkiw władze Chorągwi. Czyżby nastąpiła jakaś zmian a statutu? / $ 35 i 57 statutu zhp.pl/
    Czuwaj!

2. Oczywiście, że biorą udział. Każdy członek władz chorągwi ma prawo udziału w Zjeździe.
    Dla każdego zostało przygotowane zaproszenie imienne.
    Imiennie zostali wskazani uczestnicy Zjazdu z czynnym prawem wyborczym.