Kursy metodyczne odwołane

drużynowy
Z przykrością informujemy o odwołaniu zaplanowanych w ramach ZAS 2013 (1-6.02.) wszystkich kursów metodycznych.

Z powodu zbyt małej ilości zgłoszeń jesteśmy zmuszeni odwołać kursy drużynowych zuchowych (4 zgłoszenia), harcerskich (2 zgłoszenia), starszoharcerskich (7 zgłoszeń) i wędrowniczych (2 zgłoszenia).

Kurs Przewodnikowski zaplanowany na pierwszy tydzień ferii odbywa się zgodnie z planem.

W związku z brakiem możliwości organizacji samodzielnych kursów, wszystkim zgłoszonym na kursy metodyczne proponujemy udział w wiosennych kursach Czterech Żywiołów organizowanych przez kadrę kształcącą z Chorągwi Dolnośląskiej.

Decyzją komendy chorągwi niedoszli uczestnicy kursów metodycznych ZAS 2013 otrzymają dofinansowanie z chorągwi do udziału w kursach Czterech Żywiołów w wysokości 100 zł każdy.

Naszym zdaniem każda komenda hufca, nie organizująca własnych kursów drużynowych, powinna dodatkowo dofinansować udział w kursach kandydatów na drużynowych.

Komenda Chorągwi Opolskiej ZHP.

1 myśl na temat “Kursy metodyczne odwołane

1. Tu by się prydał jeszcze komentarz, że Kurs PWD odbędzie się według planu :)