Kurs PODHARCMISTRZOWSKI!5 ELEMENT-Rekrutacja rozpoczęta

5eJuż po raz trzeci rusza z rekrutacją Kurs Podharcmistrzowski „Piąty Element”.

Po raz pierwszy organizowany jest jako wspólne przedsięwzięcie  Chorągwi Opolskiej ZHP oraz instruktorów  kształceniowców z Chorągwi Dolnośląskiej ( 4 Żywioły- kursy przewodnikowskie i drużynowych, 5Element – kursy podharcmistrzowskie)
Ta edycja jest wyjątkowa także dlatego, iż poszukując doskonałości, zmieniamy formułę kursu na bardziej aktywną.
Podczas sześciu wspólnych dni z pewnością nie będzie Wam dane uczestniczyć w klasycznych zajęciach (szary papier plus flamaster). Każda forma będzie miała charakter aktywizujący i realizowana będzie w 100% zgodnie z założeniami HMW. Dodatkowo, w trakcie kursu przeżyjemy wielogodzinną przygodę w Kotlinie Kłodzkiej połączoną z prawdziwym instruktorskim wyzwaniem. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie http://5element.zhp.net.pl/ w zakładce rekrutacja.

Co Was czeka?

– wyjątkowa instruktorska PRZYGODA

– moc przydatnej WIEDZY

SPOTKANIA z nowymi ludźmi

– wiele niezapomnianych WRAŻEŃ
– duża dawka INSPIRACJI i energii do działania na przyszłość

Kiedy? Od 28 sierpnia do 2 września.

Gdzie? W masywie Śnieżnika i okolicach.

Koszt? Dla instruktorów Chorągwi Opolskiej składka  uczestnika wynosi tylko 50 zł!

Całkowity koszt kursu wynosi 450 zł od uczestnika. Instruktorzy z Chorągwi Opolskiej, dzięki wsparciu projektu z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich, ponoszą jednak odpłatność w wysokości 50 zł.

Kurs realizowany będzie przy wsparciu instruktorów z Zespołu Kadry Kształcącej Chorągwi Dolnośląskiej w ramach  cyklu kursów „Piąty element”.

4 myśli na temat „Kurs PODHARCMISTRZOWSKI!5 ELEMENT-Rekrutacja rozpoczęta

1. Jestem absolwentem takiego kursu i osobiście gorąco polecam tą formę szkoleniową wszystkim zainteresowanym. :)

2. miały być kolejne informacje dotyczące togo kursu,gdzie one są? Admin tej strony też am wakacje?