Kurs harcmistrzowski „Cogito”

Kształcenie, Oj ! działo się ...

lilijkaZapraszamy do wzięcia udziału w Kursie Harcmistrzowskim 2012 „Cogito” organizowanym przez Wydział Pracy z Kadrą GK ZHP. Celem kursu jest zainspirowanie harcerskich instruktorów do osiągania mistrzostwa w życiu osobistym, zawodowym i harcerskim, rozwijania swoich umiejętności oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji.

Kurs „Cogito”, który nawiązuje do kartezjańskiej zasady „myślę, więc jestem”, będzie miejscem wartościowych dyskusji instruktorskich związanych z samodoskonaleniem się, pracą nad własnym warsztatem liderskim oraz szlifowaniem swojej osobowości. To również okazja do ubogacającego spotkania z ciekawymi osobowościami, specjalistami i inspirującymi ludźmi.

Kurs składa się z 3 biwaków oraz wędrówki harcmistrzowskiej.

Wędrówka Harcmistrzowska: 23 – 26 sierpnia 2012 r.

Biwak I: 21–23.09.2012 r.

Biwak II: 30.11–2.12.2012 r.

Biwak III: 11–13.01.2013 r.

Koszt kursu (3 biwaki) wynosi 350 zł i nie obejmuje udziału w wędrówce harcmistrzowskiej.

Pobierz:

Ankieta aplikacyjna 2012