Konkurs programowy!!!

Wiecie jak sprawić, żeby harcerski program był jedną wielką przygodą?
Realizujecie przedsięwzięcia, z których jesteście dumni?
Chcecie się pochwalić dokonaniami z ostatniego roku harcerskiego?

Ten konkurs jest właśnie dla Was!!!

Zapraszamy Was do udziału w konkursie na najlepsze przedsięwzięcie programowe w roku harcerskim 2010/2011.

Pokażcie Wasze najciekawsze działania z minionego roku harcerskiego – rajdy, biwaki, wyprawy, festiwale, konkursy, propozycje i wszystkie inne imprezy. Stańcie w konkursowe szranki z innymi środowiskami harcerskimi z naszej chorągwi i udowodnijcie, że harcerski program Waszej jednostki może być jednocześnie rozwijający, pasjonujący, nowoczesny i inspirujący!!!

Otwieramy konkurs „Opolskie Gwiazdozbiory 2011”. Szczegółowe informacje nt. konkursu znajdziecie na stronie http://gwiazdozbiory.opolska.zhp.pl. Nie czekajcie, zgłoście się już teraz!!!

Nagrodą dla zwycięskiej jednostki jest 20-osobowy wyjazd do Warszawy na biwak, połączony ze zwiedzaniem Muzeum Powstania Warszawskiego i Centrum Nauki Kopernik!!!

Karta zgłoszenia do konkursu.