Konkurs na harcerską neokartkę – zostań chorągwianym laureatem!

fb postZ okazji tegorocznych świąt Bożego Narodzenia, Główna Kwatera wraz z nowym partnerem ZHP – Pocztą Polską Usługi Cyfrowe – przygotowuje pierwszą kolekcję harcerskich neokartek. To pocztówki, które można zamówić i opłacić przez internet, a następnie zostaną wysłane do adresata w formie papierowej.

Z tej okazji GK ZHP ogłosiła konkurs na harcerską neokartkę. W każdej chorągwi zostanie wybrany jeden najlepszy projekt, który wejdzie w skład galerii harcerskich kartek świątecznych, dostępnych w całej Polsce. Wszyscy finaliści (autorzy najlepszych projektów każdej chorągwi) otrzymają upominki, a autor kartki, która zostanie wysłana najwięcej razy wygra tablet!

Czas na przesyłanie projektów kartek do chorągwi mija 27 listopada br.

Szczegóły w regulaminie.

Zapraszamy wszystkie gromady i drużyny, zuchów i harcerzy do udziału w konkursie! Niech również nasza opolska kartka znajdzie się w ogólnopolskiej galerii!!!