Konkurs fotograficzny „W świetle przygody”!!!

Ignisy pomniejszone

Przygoda, wyzwania, zabawa, akcja… Jeżeli te słowa nie są Twojej drużynie obce i co więcej, w czasie zbiórek, wyjazdów i obozów używacie ich jak najczęściej, to ten konkurs jest właśnie dla Was! Tytuł konkursu to „W świetle przygody” więc w konkursie mogą wziąć udział wszystkie zdjęcia, pokazujące harcerską przygodę, akcję, wyzwania i wszystko co Wam się z tym kojarzy.

Na zdjęciach nie musicie być w mundurach (ale oczywiście możecie). Konkurs jest kierowany do drużyn niezależnie od poziomu wiekowego i metodycznego. Każda drużyna może wysłać maksymalnie 3 zdjęcia.

Zwycięskie zdjęcia pojawią się na chorągwianych bannerach i ulotkach, zaś główną nagrodą za pierwsze miejsce jest profesjonalna sesja fotograficzna dla całej drużyny w Waszym mieście.

Zdjęcia prosimy przesyłać na e-mail: foto@opolska.zhp.pl do dnia 5 marca 2014 roku. W zgłoszeniu znajdować się musi nazwa drużyny oraz imię i nazwisko autora lub autorów zdjęć.

Wszelkie pytania także możecie wysyłać na podany wyżej e-mail . :)