Konkurs bez rozstrzygnięcia

Brakiem rozstrzygnięcia zakończył się konkurs „Moje Opolskie” na propozycję programową, promującą postawy patriotyzmu lokalnego.

Przyczyną takiego wyniku konkursu był brak zgłoszonych propozycji.

Mamy jednocześnie nadzieję na przyszłe przedsięwzięcia w innych formach, promujące poznawanie historii regionu i lokalny patriotyzm.

1 myśl na temat “Konkurs bez rozstrzygnięcia

1. Proponuję aby przedłużyć trwanie konkursu do końca czerwca tego roku. Jeszcze raz należy rozesłać informację do hufców i dużych środowisk harcerskich, które kultywują tradycje patriotyczne związane z naszym regionem. Ja osobiście w tej sprawie cząstkę wiedzy również przekażę. Proszę aby ten element wychowania był pielęgnowany szczególnie w czasach kiedy wartości i autorytety odchodzą do lamusa a ich zmierzch zagraża utracie Naszej tożsamości i Naszej Polskości na Śląsku oraz Naszych harcerskich tradycji. Czuwaj:)