Komunikat nr 3/ 09

Komunikat nr 3/09

1.W związku z rezygnacją Dh. Mariusza Sputo z pracy w Chorągwianej komisji Rewizyjnej, prosimy o zgłoszenie chętnych do pracy w ChKR.

2.Przypominamy o terminowym składaniu rozliczeń finansowych. Rozliczenia składa osoba odpowiedzialna za dokumentację w hufcu osobiście, po wcześniejszym uzgodnieniu z księgowością Chorągwi.

3.Do 30.04.2009 r. należy sporządzić Budżet (plan finansowy) Komendy Hufca.
Druki budżetowe w załączeniu.

4.   Góra Św.Anny

W dniu 2 maja 2009 r. Komenda Chorągwi Opolskiej,  organizuje w ramach obchodów  wybuchu Powstań Śląskich, wyjazd zuchów, harcerzy i instruktorów  na Górę św. Anny.
Wszystkich chętnych prosimy o zgłoszenia do dnia 20.04.2009r. na adres: opolska@zhp.pl
Podczas uroczystości przewidziane jest:
Część oficjalna godz.12;00 –  w Muzeum Czynu Powstańczego (przewidziana krotka    msza św. w kaplicy )
Prelekcja prof. Michała Lisa i poety Jana Goczoła; wystawa „Wojciech Korfanty  w 70-lecie śmierci”.
14;00 – 16;00 – warty pod pomnikiem
od 15;00 – Piknik rodzinny w amfiteatrze.
W ramach pikniku jako Chorągiew zapewniamy służbę medyczną i porządkowa jak również miasteczko harcerskie w którym mają odbywać się gry i zabawy dla dzieci.
Zaplanowane są występy artystyczne – zapraszamy  do prezentacji artystycznych reprezentantów wszystkich hufców.
Zapewniamy trzy autokary w tym jeden z Opola (od zgłoszeń zależy skąd autokary pojadą).
Szczegółowy program wyślemy na maile hufcowe w terminie późniejszym.

/-/ hm. Irena Bryła

załącznik nr 1 – format xls

1 myśl na temat “Komunikat nr 3/ 09

1. A kto się tą służbą medyczną i porządkową będzie zajmował? jeśli można wiedzieć..

Możliwość komentowania jest wyłączona.