Karty członkowskie – czekają na Ciebie w Hufcu!

Do Hufców trafiły nowe karty członkowskie. Stamtąd poprzez drużynowych dotrą do każdego członka ZHP. W sprawie odbioru kart oraz zasad ich użytkowania prosimy aby drużynowi i kadra kontaktowali się z właściwymi komendantami hufców.

W nowo uruchomionym  serwisie informacyjnym poświęconym kartom członkowskim ZHP znajdziecie wszystkie informacje na temat wprowadzanych kart. Tutaj dowiecie się wszystkiego o  nowej legitymacji członkowskiej ZHP.

Uważnie zapoznajcie się z opisem swojej karty, jej funkcjami i możliwościami z których będziecie mogli korzystać już od pierwszego dnia jej posiadania! Karta członkowska trafi do Ciebie w czerwcu i stanie się ona Twoją nową elektroniczną legitymacją harcerską potwierdzającą przynależność do Związku Harcerstwa Polskiego.