JOTT – Jamboree on The Trail

jottJOTT – Jamboree on The Trail – Jamboree na Szlaku jest corocznie obchodzonym dniem wspólnej wędrówki Światowego Ruchu Skautowego.

Każdego roku, w drugi weekend maja, skauci z wielu krajów, niezależnie od wieku i miejsca zamieszkania, wyruszają na szlak.

W tym roku Jamboree on The Trail przypada na 14 maja.

I Ty weź udział w Jamboree on The Trail!

Aby wziąć udział w Jamboree na Szlaku nie musisz wyjeżdżać za granicę. Możesz wybrać się z drużyną do pobliskiego parku, czy lasu lub wyruszyć na wycieczkę w góry. Możesz pójść na szlak pieszo lub pojechać rowerem. Możesz popłynąć kajakiem lub odbyć wycieczkę konno. Wybierając się ze swoją drużyną na wędrówkę miej świadomość, że że tego dnia, po szlakach całego świata wędruje tysiące skautów!

UWAGA! KONKURS!

Do 30 kwietnia 2011 roku zgłoś działanie, jakie podejmiesz ze swoją drużyną. Opisz w kilku zdaniach, co planujecie zrobić, gdzie będziecie wędrować. Pamiętaj, by po wędrówce przysłać nam relację z Waszego Jamboree na Szlaku!

Na elektroniczne kroniki, opisy i relacje, filmy i zdjęcia z Jamboree on The Trail czekamy do 30 czerwca 2011 roku. Wybrane relacje zaprezentujemy na stronie Inspektoratu Turystyczno-Krajoznawczego, a najciekawsze projekty – zwycięzców konkursu – nagrodzimy upominkami.

Szczegóły na stronie: www.turystyka.zhp.pl
Nasz adres: turystyka@zhp.pl