Jest komendant Gniazda Kraków 2010

phm.K.Pedziwiatr

Zgodnie z uchwałą komendy chorągwi z dnia 13.10.2009, powołany został rozkazem L.13/ 2009 na komendanta Gniazda Chorągwi Opolskiej na Jubileuszowy Zlot Harcerstwa Polskiego Kraków 2010, druh phm. Krzysztof Pędziwiatr.
Komenda zobowiązała komendanta do przedstawienia koncepcji organizacji gniazda oraz komendy gniazda do dnia 15 listopada 2009.

4 myśli na temat „Jest komendant Gniazda Kraków 2010

1. W koncu :) Nie wiem tylko po co było przedłużanie tej decyzji… swoje myśli na ten temat pozostawie dla siebie

2. Wcale nie było takie oczywiste kto zostanie Komendantem, stąd owe „przedłużanie”.

3. Jak by nie było takie oczywiste to by konkurs był dawno rozstrzygnięty. No ale skoro się nawet nie chciało wystartować w konkursie to chyba oczywiste było kto będzie komendantem. Dla co niektórych było to oczywiste, a co niektórzy musieli lub muszą w bólach się do tego przyzwyczaić. Samo życie.