Jedziemy! na 14 Środkowoeuropejski Zlot Skautów

Czuwaj!
W imieniu komendy Chorągwi Opolskiej ZHP mam zaszczyt zaprosić Wasze
środowiska na 14 Środkowoeuropejski Zlot Skautów.

Wszelkie informacje znajdziecie w załączonym pliku.
Z przekazanych nam informacji wynika, że dla reprezentacji ZHP z Polski przeznaczono zaledwie 150
miejsc. Zgłaszać się należy patrolami, natomiast o przyjęciu decydować
będzie przejście procedury rejestracyjnej oraz wykonanie dodatkowych zadań.

Na podstawie tego wyłoniona zostanie polska reprezentacja – szansę dostać się ma każdy patrol, więc warto spróbować!
Każde zgłoszenie z naszej chorągwi musi być dokonane za zgodę pełnomocnika komendanta chorągwi ds. zagranicznych.

Czuwaj!
phm. Sebastian Zatylny
pełnomocnik Komendanta Chorągwi ds zagranicznych

skauting@opolska.zhp.pl

Chorągwiany

informator dla uczestników

7 myśli na temat „Jedziemy! na 14 Środkowoeuropejski Zlot Skautów

1. Termin to 3-9 sierpnia 2013 roku.
    Czy nie ma tu pomyłki, czy nie chodzi o 3-9 sierpnia 2014??

2. poproście administratora o zmianę daty w waszej głównej wiadomości bo myślę, że to myli.

3. Przecież data została poprawiona kilka dni temu??? Czy jest gdzieś jeszcze jakiś błąd?

4. Podali informacje póki co o liczbie uczestników (patrole 9+1), oraz wieku: 12-17 lat. Wysłałem im maila z zapytaniem o cenę, bo bez niej nie chcę nawet podawać oficjalnej informacji i czekam. Póki co zapraszam na facebookowy profil :)