Hufce

 Wkrótce ten link rozszerzymy o dodatkowe informacje o każdym z hufców.

 

1. Hufiec Brzeg

komendant hufca: hm. Krzysztof Pędziwiatr

adres: ul. Rybacka 5 49-300 Brzeg

tel. 502 598 695

e-mail: brzeg@opolska.zhp.pl   (stary działający do marca 2017 r. równolegle z nowym brzeg@zhp.pl )

http://brzeg.zhp.pl

2. Hufiec Głubczyce

komendant hufca: hm. Ryszard Kańtoch

adres: ul. Kościuszki 24 48-100 Głubczyce

tel. 77 485 26 78

e-mail: glubczyce@opolska.zhp.pl   (stary działający do marca 2017 r. równolegle z nowym glubczyce@zhp.pl )

http://glubczyce.zhp.pl

3. Hufiec Krapkowice

komendant hufca: hm. Robert Nowak

adres: ul. Kilińskiego 1 47-303 Krapkowice

tel.

e-mail: krapkowice@opolska.zhp.pl   (stary działający do marca 2017 r. równolegle z nowym krapkowice@zhp.pl )

http://krapkowice.zhp.pl

4. Hufiec Kędzierzyn-Koźle

komendant hufca: pwd. Tadeusz Witczak

adres: ul. Piotra Skargi 17A (schron) 47-224 Kędzierzyn-Koźle

kom.

e-mail: kedzierzynkozle@opolska.zhp.pl   (stary działający do marca 2017 r. równolegle z nowym kedzierzynkozle@zhp.pl )

http://kedzierzynkozle.zhp.pl

5. Hufiec Namysłów

komendant hufca: phm. Monika Pojkert

adres: ul. Kolejowa 2 46-100 Namysłów

tel. 77 410 06 62

e-mail: namyslow@opolska.zhp.pl   (stary działający do marca 2017 r. równolegle z nowym namyslow@zhp.pl )

http://namyslow.zhp.pl

6. Hufiec Niemodlin

komendant hufca: phm. Grzegorz Krzyśków

adres: ul. Reja 1 49-100 Niemodlin

kom. 604 640 151

e-mail: niemodlin@opolska.zhp.pl   (stary działający do marca 2017 r. równolegle z nowym niemodlin@zhp.pl )

http://niemodlin.zhp.pl

7. Hufiec Nysa

komendant hufca: Joanna Brach

adres: ul. Ujejskiego 12 48-300 Nysa

kom.

e-mail: nysa@opolska.zhp.pl   (stary działający do marca 2017 r. równolegle z nowym nysa@zhp.pl )

http://nysa.zhp.pl

8. Hufiec Opole

komendant hufca: hm. Piotr Laskowski

adres: ul.Oleska 70  (Cieplak) 45-222 Opole

e-mail: opole@opolska.zhp.pl   (stary działający do marca 2017 r. równolegle z nowym opole@zhp.pl )

http://opole.zhp.pl

kom. 502 030 166

9. Hufiec Praszka

komendant hufca: hm. Grzegorz Nowałka

adres: ul. Boczna 4 46-320 Praszka

tel.

e-mail: praszka@opolska.zhp.pl   (stary działający do marca 2017 r. równolegle z nowym praszka@zhp.pl )

http://praszka.zhp.pl