Jakiego bohatera potrzebujeMY???

Już w najbliższą sobotę odbędzie się zapowiadana od dawna konferencja instruktorska „Jakiego bohatera potrzebujeMY?„!

Zapraszamy wszystkich chętnych instruktorów Chorągwi Opolskiej ZHP do udziału w dyskusji na temat bohatera naszej chorągwi!

Konferencja odbędzie się w dniu 17 stycznia 2015 r. w schronisku młodzieżowym w Wieszczynie.

Planowany czas trwania konferencji to 11:00 – 19:00. W tym czasie będziemy dyskutować na tematy związane z rolą bohatera chorągwi. Zastanowimy się, jakie cechy powinna mieć owa postać (a może postaci?), jakie wartości powinien sobą prezentować i jak może mieć wpływ na rozwój naszej chorągwi. Celem tej konferencji będzie rozpoczęcie dyskusji wśród instruktorów o potencjalnym bohaterze, wzbudzenie refleksji na temat autorytetów i ideałów, które nam przyświecają. Dlatego też zapraszamy do udziału każdego, kto odczuwa potrzebę rozmowy i wspólnego wyciągania wniosków, kto jest doświadczony w temacie pracy z bohaterem jak i ten, kto nie ma o tym najmniejszego pojęcia.

Zgłoszenia przyjmowane są do czwartku (15 stycznia).
W ramach zgłoszenia niezbędne jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego w załączniku i odesłanie go na adres program@opolska.zhp.pl

Dla uczestników konferencji przewidziany jest ciepły posiłek oraz kawa i herbata. Dla chętnych możliwy jest nocleg w schronisku z soboty na niedzielę za opłatą 22 zł od osoby.

1 myśl na temat “Jakiego bohatera potrzebujeMY???

1. Szkoda że tak ważny temat nie budzi zainteresowania środowiska instruktorskiego naszej chorągwi, i takie przedsięwzięcia jak owa konferencja zostaje odwołana. ;-(