I Chorągwiana Zbiórka Drużynowych i Przybocznych – „Dlaczego?”

Explore-the-World
Dlaczego pytanie „dlaczego” popycha nas do przodu?
Dla-czego powinniśmy się starać?
Dlaczego warto czasem obrócić swój świat „do góry nogami” i spróbować czegoś nowego?
I dlaczego warto spotkać się z innymi drużynowymi i przybocznymi z naszej chorągwi;) ?

Chcesz wiedzieć – przekonaj się! Zapraszamy na I Chorągwianą Zbiórkę Drużynowych i Przybocznych!

Jeśli chcesz spotkać się w gronie drużynowych i przybocznych z innych hufców, wymienić się doświadczeniami, wspólnie poszukać inspiracji i nowych dróg działania oraz dowiedzieć się, „co w chorągwi piszczy” i co czeka nas (w tym Twoją drużynę!) w najbliższych miesiącach, weź udział w zbiórce przygotowanej specjalnie dla Ciebie!!!

Kiedy? 15-17 kwietnia br.

Gdzie? Opole

Dokładne miejsce, jak i wymagany ekwipunek, zostaną podane po dokonaniu zgłoszenia.

Wpisowe: 5 zł
Wpisowe płatne na miejscu przy przyjeździe na zbiórkę.

W ramach wpisowego zapewniamy:

– 2 noclegi w warunkach biwakowych

– obiad w sobotę (pozostałe posiłki będą przygotowywane wspólnie z artykułów przywiezionych przez uczestników)
– ubezpieczenie
– materiały programowe
– moc wrażeń i dobrej zabawy

Zgłoszenia: do dnia 1 kwietnia br. na adres program@opolska.zhp.pl

Karta zgłoszenia
Podpisaną kartę zgłoszenia w wersji papierowej wystarczy przynieść na samą zbiórkę.

W razie pytań – kontakt:

phm. Magda Lenartowicz