Hufiec Opole-rejon rozwiązany

Na ostatniej zbiórce komendy chorągwi zapadła decyzja o rozwiązaniu Hufca ZHP Opole-rejon.
Decyzja w sprawie przydziału służbowego istniejących jednostek oraz instruktorów zostanie ustalona wkrótce. Wstępnie miałoby wyglądać to w następujący sposób:
1. jednostki oraz instruktorzy z Opola trafiliby do Hufca ZHP Opole-miasto
2. jednostki oraz instruktorzy z Pokoju trafiliby do Hufca Namysłów
3. jednostki oraz instruktorzy z Powiatu Opolskiego trafiliby do Hufca ZHP w Niemodlinie, Krapkowicach lub Strzelcach Opolskich

Szczegółowe warunki zostaną ustalone z komendantami hufców przyjmujących jednostki i instruktorów.

3 myśli na temat „Hufiec Opole-rejon rozwiązany

1. Myslę, że w obecnej sytuacji to rozwiązanie było najbardziej trafne. Brak organizacji jakichkolwiek decyzji integracji informacji. CZUWAJ ;)

2. I tak pozno na taka decyzje, zreszta trzeba by ja podjac w stosunku do wiekszosci naszych miernych hufcow, w ktorych kadrze wydaje sie ze hufiec to podstawa i bez niego nie ma harcerstwa.