Hufiec Kędzierzyn-Koźle bez komendanta.

W minioną niedzielę (7 kwietnia) zakończył się Nadzwyczajny Zjazd Hufca Kędzierzyn-Koźle.Zjazd nie dokonał wybory komendanta hufca. Tym samym, w czasie najbliższych sześciu miesięcy Hufcem Kędzierzyn-Koźle kierować będzie zarząd tymczasowy, którego zadaniem będzie bieżąca administracja oraz przygotowanie Zjazdu Sprawozdawczego Hufca. Zjazd ten musi odbyć się najpóźniej do dnia 7 października br.Zarząd tymczasowy zostanie powołany w najbliższych dniach decyzją komendanta chorągwi.Zgodnie z wolą uczestników zakończonego w niedzielę Zjazdu, pełnomocnikiem komendanta chorągwi ds. Hufca Kędzierzyn-Koźle powinien być instruktor nie związany z żadnym ze środowisk w Hufcu lub powinien być spoza Hufca.
Współpracę z zarządem zadeklarowali umocowani przedstawiciele wszystkich środowisk obecnych na Nadzwyczajnym Zjeździe Hufca.