Harcmistrzowie x3

Ostatnia przed wakacjami zbiórka Chorągwianej Komisji Stopni Instruktorskich przyniosła pozytywne zakończenie trzech prób harcmistrzowskich. Już wkrótce komendant chorągwi przyznana stopień harcmistrza druhnie i druhom:

1. phm. Joannie Moskal – komendant Hufca Namysłów oraz od niedawna instruktorce koordynującej kształcenie w chorągwi
  2. phm. Krzysztofowi Pędziwiatr – skarbnikowi chorągwi oraz skarbnikowi Hufca Grodków
  3. phm. Leszkowi Sroka – komendantowi Hufca Opole-miasto

Gratulujemy!

4 myśli na temat „Harcmistrzowie x3

1. Gratuluję. Mam nadzieję, że da to pozytywnego „kopa” całej chorągwi!

2. Gratuluję !
    W końcu co niektórzy (dh Leszek i dh Krzysztof)raczyli zmienić podkładki pod krzyżem na bardziej jaskrawy kolorek. No ale nie ma co się dziwić trzeba jakoś rozpoznać swój mundur a z wiekiem wzrok już nie ten. Więc podkładka czerwona na mundurze jak najbardziej wskazana bo rzuca się w oczy a poza tym czerwone ożywia … hi, hi. :)

Jeszcze raz serdecznie gratuluję całej trójce Harcmistrzów zamknięcia próby. I życzę Wam moi drodzy wielu sukcesów i spędzenia wielu miłych chwil w Naszej wesołej harcerskiej braci. :)