Harcerska Akcja Szkoleniowa 2013 w Białym Brzegu

szkolenieZespół Kadry Kształcącej Hufca ZHP Radomsko po raz kolejny zaprasza do udziału w Harcerskiej Akcji Szkoleniowej, która odbędzie się na stanicy harcerskiej w Białym Brzegu. Wszystkie formy kształceniowe zostaną przeprowadzone w formie obozu. Gwarantujemy nie tylko zdobycie wiedzy i umiejętności niezbędnych do pełnienia funkcji, ale także dobrą zabawę i przeżycie niezapomnianych chwil. Proponujemy udział w kursie przewodnikowskim z kursem drużynowych.

Termin: 13 – 24.08.2013

Koszt: 400 zł

Warunki uczestnictwa w kursie:

– Ukończone 15 lat
– Otwarta próba na stopień samarytanki/ćwika
– Doświadczenie harcerskie

Aby dany kurs odbył się musi się zgłosić min. 10 osób. Maksymalna liczba osób na danym kursie to 15 – decyduje kolejność zgłoszeń!

Etap I – przesłanie ankiety aplikacyjnej na adres mailowy : agnieszka.ciepielewska@zhp.pl do 05.05.2013 r.

Wszelkich informacji udziela Przewodnicząca Zespołu Kadry Kształcącej phm. Agnieszka Ciepielewska ( kontakt: 502 498 709 e-mail: agnieszka_ciepielewska@op.pl)

Serdecznie zapraszamy!
phm. Agnieszka Ciepielewska