Granatowa przygoda!

Lubicie wyzwania, stawiacie sobie poprzeczkę coraz wyżej, pewnym krokiem idziecie przed siebie? Chcecie patrzeć dalej, sięgać głębiej, cały czas się rozwijać? Potrzebujecie inspiracji, nowej dawki energii, motywacji, a przy okazji chcielibyście podnieść swoją wiedzę i umiejętności, przydatne w pracy z drużyną? Szukacie wyjątkowej instruktorskiej przygody?

Zapraszamy Was na wyprawę drużynowych „Granatowa wyprawa – krok na szczyt!”. To wyjątkowa okazja do spotkania najbardziej wyróżniających się drużynowych z naszej chorągwi – tych, którzy mogą być wzorem zaangażowania, dobrej pracy z drużyną, prawdziwymi przewodnikami na szlaku harcerskiej przygody. Tych najlepszych, wskazanych przez komendantów hufców, na podstawie oceny ich śródrocznej pracy. Podczas wyprawy będziecie mogli spotkać się z innymi drużynowymi, wymienić doświadczeniami, zdobyć nową wiedzę i umiejętności – a z drugiej strony sami przeżyć przygodę, sprawdzić się w działaniu – i to nie martwiąc się o organizację, finanse i dzieci zagubione w lesie:)

Termin: 28.08 – 2.09.
Miejsce: Masyw Śnieżnika
Koszt: 0 zł (TOTALNE ZERO!)

Chcemy wyróżnić najlepszych drużynowych, podziękować Wam za całoroczną pracę i dostarczyć Wam energii do działania w nadchodzącym roku harcerskim. Uczestnicy wyprawy nie ponoszą w związku z tym żadnych opłat!

Co w programie:
– warsztaty, które rozwiną Was harcersko, instruktorsko, i nie tylko!
– wędrówka po szlakach i nie-szlakach masywu Śnieżnika
– dwudniowa gra przygodowa
– międzynarodowe spotkanie, czyli skauci „na żywo”
– spotkania z inspirującymi ludźmi i z kadrą instruktorską z naszej chorągwi i nie tylko

Uczestnicy mają zagwarantowane:

– przejazdy z miejsca zamieszkania

– wyżywienie i noclegi
– ubezpieczenie
– wyprawkę uczestnika
– atrakcyjny program

– moc wrażeń i garść inspiracji

Warunki uczestnictwa:
W wyprawie mogą wziąć udział drużynowi (po 2 z każdego hufca), zarekomendowani przez komendanta hufca.
Ponadto każdy komendant hufca może wskazać dodatkowo 2 osoby na listę rezerwową (będą one mogły wziąć udział w biwaku w razie niewykorzystania puli miejsc przez inne hufce).

Uczestnicy powinni:
– pełnić aktualnie funkcję drużynowego
– mieć minimum otwartą próbę pwd.

Decyzję o wyborze podejmuje właściwy komendant hufca.
Kartę zgłoszenia wypełniają drużynowi – kandydaci do wyprawy.

Po zakwalifikowaniu uczestnicy otrzymają karty uczestnika.

Przedsięwzięcie współfinansowane ze środków FIO 2012.