FIO – po wizycie monitorującej

W dniu dzisiejszym gościliśmy w Chorągwi przedstawicielkę Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich – instytucji wdrażającej PO FIO – która przeprowadziła u nas tzw. wizytę monitorującą. Wizyta miała na celu sprawdzenie stanu realizacji projektu „Kreator – Opolska Kuźnia Liderów”, prowadzonego przez Chorągiew Opolską ZHP od czerwca. Podczas spotkania podsumowane zostały dotychczas przeprowadzone działania, sprawdzona została dokumentacja projektowa, a także zgodność realizacji projektu z harmonogramem i innymi częściami wniosku grantowego.  Mieliśmy również okazję zadać kilka pytań i rozwiać wątpliwości dotyczące zasad prowadzenia i rozliczania projektu.

Osoba wizytująca nie miała zastrzeżeń co do poziomu realizacji projektu, pozytywnie oceniła również prowadzoną dokumentację projektową.
Teraz przed nami dalsze działania w ramach projektu – najbliższe warsztaty już w październiku.