Dofinansowanie z UMWO

Rozstrzygnięty został otwarty konkurs ofert na wykonanie w roku 2012 zadań publicznych związanych z realizacją zadań w zakresie turystyki i krajoznawstwa, organizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego.

Zgodnie z przewidywaniami, tegoroczny rozdział dotacji pokazał, iż coraz trudniej będzie pozyskiwać środki, a zdobywanie funduszy wymagać będzie od nas bardzo dobrego przygotowania propozycji przedstawianych w różnego rodzaju konkursach.

Ostatecznie w ramach konkursu z czterech przedsięwzięć turystycznych poddanych ocenie komisji konkursowych, dofinansowanie w kwocie 4 000 zł otrzymał „XXI Ogólnopolski Rajd Wiosna 2012” Hufca Kędzierzyn-Koźle.

Wyniki konkursu:

1. CHORĄGWIANY BIWAK SPECJALNOŚCIOWY – „TWÓJ ŻYWIOŁ-TWOJA PASJA”  –  przekazano do sportu
2. XXXV HARCERSKI RAJD ZIMOWY „GŁUCHOŁAZY 2012” – nie otrzymał dofinansowania
3. XXI OGÓLNOPOLSKI RAJD WIOSNA – otrzymał  4000,00 zł dofinansowania