Doceńmy najlepszą kadrę!

laur
Trzy… dwa… jeden… I już jest!!! Odpalamy!

Nadchodzi wreszcie okazja, by nagrodzić najlepszych, najaktywniejszych i najbardziej wartych docenienia instruktorów, działających w naszej chorągwi. Tych, którzy na co dzień służą wsparciem młodszej kadrze, wykazują się osiągnięciami wychowawczymi, nowatorskimi działaniami, sukcesami na różnych polach działalności instruktorskiej.

Już niedługo po raz pierwszy przyznane zostanie nowe wyróżnienie: „Instruktor Roku Chorągwi Opolskiej ZHP”. To od dziś najważniejsze indywidualne, coroczne wyróżnienie, jakie może otrzymać instruktor naszej chorągwi.

Przyznawane będzie przez Kapitułę, w skład której wejdą przedstawiciele władz chorągwi, hufców i wnioskodawców proponujących kandydatury.

Kandydatów do wyróżnienia będą natomiast mogli zgłaszać drużynowi i komendanci szczepów, a także komendy hufców i komenda chorągwi.

Zatem to w dużej mierze od Was zależy, kto podczas gali „Primus inter pares” 15 grudnia  w Opolu jako pierwszy otrzyma wyróżnienie „Instruktor Roku Chorągwi Opolskiej ZHP”.

Otwieramy zgłoszenia kandydatów do tegorocznego wyróżnienia.

Kandydatury poszczególnych instruktorów mogą zgłaszać:

– grupy minimum 5 drużynowych i/lub komendantów szczepów z jednego lub więcej hufców (jedna osoba może poprzeć tylko jeden wniosek),

– komendy hufców (max. jeden wniosek),

– komenda chorągwi (max. jeden wniosek).

Wnioski o nominowanie instruktora do nagrody należy przesyłać do dnia 5 grudnia 2012 r. na adres wyroznienia@opolska.zhp.pl

Zapraszamy do zapoznania się z „Zasadami przyznawania wyróżnienia”.

Wniosek o nominowanie instruktora do wyróżnienia (wersja word)

Wniosek o nominowanie instruktora do wyróżnienia (wersja pdf)