Do wszystkich ludzi dobrej woli

Niepełnosprawny mieszkaniec Opola – Pan Michał Wierzbiński – zwrócił się do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc finansową na zakup protez obu rąk i nogi.

Pan Michał jest młodym (27 lat), aktywnym człowiekiem, zatrudnionym w Pracowni Informatyczno – Poligraficznej w Zakładzie Aktywności Zawodowej Fundacji „Dom Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym w Opolu”.

Zakup pełnego oprotezowania umożliwiłby mu w miarę samodzielne wykonywanie codziennych   życiowych czynności (tj. mycie zębów, zapinanie zamka, otwieranie drzwi kluczem itp.) oraz odnalezienie się na otwartym rynku pracy. Jego marzeniem jest podjęcie pracy grafika komputerowego.

W imieniu Pana Michała Wierzbińskiego prosimy o pomoc w zebraniu środków finansowych na pokrycie kosztów oprotezowania.

Wpłaty proszę kierować na konto:

Fundacja „Dom Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym w Opolu” ul.Szymanowskiego 1

PKO BP S.A. I Oddział Opole 02 1020 3668  0000 5102 0010 2996

z dopiskiem: Michał Wierzbiński

Więcej informacji na stronie: protezydlamichala.blogspot.com