Dla wodniaków!

W ramach nawiązanej współpracy z Zespołem Pilota Chorągwi Śląskiej ZHP, po bardzo długiej przerwie możemy zaproponować środowiskom Chorągwi Opolskiej udział w kursie drużynowych drużyn wodnych. Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych.

Kurs drużynowych drużyn wodnych – 5 weekendowych spotkań – głównie w Szkole Instruktorskiej OH Chorzów oraz HOW Wisła Wielka.

Terminy: 5-7 lutego, 26-28 lutego, 19-21 marca, 9-11 kwietnia (ostatni termin będzie ustalony z kursantami) – zajęcia będą prowadzone od piątkowych wieczorów do niedzielnego południa.

Piony wiekowe: kurs będzie prowadzony dla dwóch pionów – wędrowniczego oraz harcerskiego lub starszoharcerskiego (w zależności od tego w którym pionie będzie więcej chętnych) – kurs będzie prowadzony w dwóch zastępach po 7 osób w każdym

Wymagania – wiek minimum 16 lat (ukończone w dniu rozpoczęcia kursu), złożone Przyrzeczenie Harcerskie, posiadanie stopnia odpowiedniego dla wieku uczestnika kursu lub otwarta próba na taki stopień w trakcie realizacji, opłacone składki (potwierdzone książeczką lub przez drużynowego) do końca grudnia złożenie ankiety aplikacyjnej

Koszt kursu – 150zł, w cenie wliczone są noclegi, obiady w soboty (śniadania oraz kolacje uczestnicy kursu organizują we własnym zakresie na zasadach biwakowych), ubezpieczenie, wszelkie materiały programowe etc.

Zapraszamy do udziału!

phm. Maciej Palka