Chorągwiany konkurs fotograficzny!

Druhny i Druhowie.
Już wkrótce ukaże się wydrukowany, dzięki wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego, kalendarz Chorągwi Opolskiej „Opolskie! Perełki”. Znajdziecie w nim zapowiedzi o najbardziej interesujących zamierzeniach programowych z wszystkich naszych opolskich hufców.
Chcielibyśmy wykorzystać do jego opracowania graficznego fotografie wykonane w czasie letniego wypoczynku na koloniach i obozach wszystkich opolskich środowisk.
Dlatego też ogłaszamy!!!
CHORĄGWIANY KONKURS FOTOGRAFICZNY „Wakacyjne Przygody 2009”  – regulamin do pobrania

Zachęcamy!!!
Teraz fotografujcie wszystkie Wasze wakacyjne przygody!

A potem przyślijcie nam swoje prace na adres:
elektronicznie: program@opolska.zhp.pl
lub tradycyjnie:  Zespół Programowy Chorągwi Opolskiej ZHP
Ul. Plebiscytowa 18 45-361 Opole
Koniecznie z dopiskiem „konkurs Wakacyjne Przygody 2009”. Nie zapomnijcie podać swoich danych kontaktowych.
W konkursie mogą wziąć udział zuchy, harcerze i instruktorzy z hufców Chorągwi Opolskiej ZHP.

Spośród nadesłanych prac zostaną przyznane 3 nagrody indywidualne.
Nagrodzone zdjęcia zostaną wykorzystane do opracowania graficznego Chorągwianego Kalendarza „Opolskie! Perełki”
Czekamy na Wasze zdjęcia do dnia 15 sierpnia 2009 roku.

Do wygrania atrakcyjne nagrody firmy

W imieniu Zespołu Programowego
zapraszam do udziału
phm. Artur Ośko
z-ca komendanta chorągwi
ds. programowych

1 myśl na temat “Chorągwiany konkurs fotograficzny!

1. oj… już termin minął… szkoda, że wcześniej nie widziałem tego konkursu. Pewnie coś bym podesłał…