ChKSI informuje !!!

Chorągwiana Komisja Stopni Instruktorskich ustaliła jako stały termin swoich spotkań – pierwszy wtorek każdego miesiąca. Karty prób proszę składać elektronicznie do 1 każdego miesiąca na adres ksi@opolska.zhp.pl.

Przy otwarciu oraz zamknięciu próby obowiązkowo należy przybyć z opiekunem.

___________________________________________________________________________

Chorągwiana Komisja Stopni Instruktorskich, po otrzymaniu wniosku komisji hufcowej nie posiadającej uprawnień przyznawania prób na stopień podharcmistrza – podharcmistrzyni wraz z wymaganymi dokumentami, może wyrazić zgodę na prowadzenie prób na stopień podharcmistrza – podharcmistrzyni.

Wnioski należy składać w Komendzie Chorągwi.

wzór karty próby – strona 1

wzór karta próby – strona 2

regulamin stopni instruktorskich

regulamin przyznawania prawa prowadzenia prób podharcmistrzowskich

1 myśl na temat “ChKSI informuje !!!

1. Witam serdecznie, poszukuję informacji o tym komu i co dokładnie muszę dostarczyć przed przybyciem na Komisję Stopni w Chorągwi. Domyślam się, że propozycje zadań na stopień, lecz pytania do kogo muszę to wysłać. Zaznaczam, że nie jestem z Opola. Dziękuję za pomoc.
    Czuwaj

Możliwość komentowania jest wyłączona.