BŚP 2012 – „Odważ się być dobrym”

Zapraszamy na tegoroczne przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju. Po tym, jak 16 grudnia zostanie ono przekazane polskim harcerzom na Słowacji, trafi również do Opola.
My zaś przekażemy je dalej całej chorągwianej i miejskiej wspólnocie już we wtorek, 18. grudnia o godz. 18:00 w opolskiej katedrze.

Tegoroczna wędrówka Światła odbywać się będzie pod hasłem „Odważ się być dobrym”.

Zapraszamy Was również do udziału w specjalnej przedświątecznej akcji. Już od samego rana w dniu przekazania Światła będziemy wspólnie z opolskimi harcerzami i mieszkańcami Opola ubierać miejską choinkę na Rynku lub Placu Wolności.

Zapraszamy do stworzenia własnej bombki i zawieszenia jej na naszej betlejemskiej choince, przy której spotkamy się w kręgu na zakończenie, po nabożeństwie w czasie którego będzie miało miejsce przekazanie Światła.

Całość zakończy się ok. godz. 19:30.

2 myśli na temat „BŚP 2012 – „Odważ się być dobrym”

1. Drogi Dh Komendancie! Melduję iż w dniu 23.12.2012 r nastąpi przekazanie BŚP Scautom Czeskim w mieście Zlate Hory na rynku o godz.16.30.CZUWAJ