Brązowa Drużyna

XV Szczep „Bratnich Ognisk”  Hufca Opole – Miasto serdecznie zaprasza wszystkie osoby, które pragną prowadzić własny zastęp oraz zastępowych , którzy chcą doskonalić swoje umiejętności do udziału w biwaku „Brązowej drużyny” w dniach 19 – 21 marca 2010r.

Biwak „Brązowa Drużyna” jest to I część kursu dla zastępowych.  Celem biwaku jest przygotowanie uczestników do pełnienia funkcji zastępowego. Drugą częścią jest całodniowa zbiórka drużyny 17 kwietnia 2010r., gdzie rozdane zostaną patenty zastępowych.

Więcej informacji znajdziesz w informatorze: informator.brazowa.druzyna

2 myśli na temat „Brązowa Drużyna

1. Już w ten piątek rozpoczniemy kurs zastępowych organizowany przez XV Szczep „Bratnich Ognisk”. Kurs ten rozpocznie się biwakiem „Brązowa Drużyna”, który odbędzie się w terminie 19-21.03.10r. w Szczedrzyku.

Zastępowym biorącym udział w biwaku przypominam o tym, że spotykamy się w piątek, 19 marca o godzinie 17:15 na dworcu głównym PKS w Opolu (pod dużą tablicą z rozkładem jazdy).

Do zobaczenia!

dh. Jakub Lasek HO