Aktualizacja adresów poczty!

Od dnia 8 grudnia 2010 roku obowiązują w chorągwi, nowe adresy poczty elektronicznej.
Przypisane są do członków komendy chorągwi, księgowości w chorągwi, Rady Chorągwi, Chorągwianej Komisji Rewizyjnej i Chorągwianego Sądu Harcerskiego.
Przypominamy, że zgodnie z obowiązującymi w ZHP zasadami, obowiązkiem jest korzystanie w sprawach służbowych z poczty z domen zhp.pl.

Komenda Chorągwi:

1. opolska@zhp.pl  –  biuro komendy chorągwi. Poczta przypisana jest do zastępcy komendanta chorągwi hm. Elżbiety Pojasek-Ośko
2. komendant@opolska.zhp.pl – poczta przypisana jest do komendanta chorągwi hm. Artura Ośko
3.  skarbnik@opolska.zhp.pl – poczta przypisana jest do skarbnika chorągwi hm. Ireny Bryła
4.  program@opolska.zhp.pl – poczta przypisana jest do członka komendy chorągwi ds. programowych phm. Magdaleny Lenartowicz
5. księgowosc@opolska.zhp.pl – poczta przypisana jest do księgowej chorągwi druhny Joanny Greckiej.

Pozostałe kontakty widoczne są w wykazie władz chorągwi