Akcje Zarobkowe w Opolskiej

Organizacyjne

a1111-300x269W związku z zbliżającym się okresem akcji zarobkowych „Znicz” przypominamy o komiczności zapoznania się z procedurą prowadzenia akcji zarobkowych organizowanych przez jednostki organizacyjne z Chorągwi Opolskiej. Informujemy, że wszelka odpłatna działalność oraz sprzedaż bez zgody Komendanta Chorągwi jest nielegalna. Wynika to z uregulowań obowiązujących w ZHP. Dodatkowo przed rozpoczęciem akcji Komenda Chorągwi wystosuje informację o uzyskanych przez jednostki zgodach z zastrzeżeniem o nieponoszeniu odpowiedzialności za niezgłoszone akcje.

Wszelkie pytania oraz zgłoszenia akcji należy kierować na adres organizacyjny@opolska.zhp.pl w odpowiednio zatytułowanych mailach.

Poniżej niezbędne dokumenty do zgłoszenia, przeprowadzenia oraz rozliczenia akcji zarobkowej.

Instrukcja dot. Zasad prowadzenia akcji zarobkowych

Załącznik nr 1 – zgłoszenie akcji zarobkowej

Załącznik nr 2 – rozliczenie akcji zarobkowej