Wystawa otwarta!

Wczoraj w Opolu z okazji Dnia Myśli Braterskiej miała miejsce wyjątkowa zbiórka. Na wspólnym świętowaniu spotkały się harcerki i harcerze zarówno z ZHP (reprezentowani przez Hufiec Opole – Miasto) jak i ze Związku Harcerstwa Rzeczpospolitej. Była to wspaniała okazja do lepszego poznania, wspólnej zabawy i propagowania tak ważnej idei skautingu, jaką jest braterstwo.

Dodatkowo przed Miejską Biblioteką Publiczną w Opolu została otwarta wystawa fotograficzna promująca harcerstwo i pokazująca jego różnorodność. Znalazły się tam również zdjęcia zwycięzców konkursu fotograficznego, organizowanego w ramach projektu „Medialna inspiracja – młodzieżowa aktywacja”. Zapraszamy wszystkich do obejrzenia wystawy zarówno samemu jak i z bliskimi i znajomymi!