3…2…1… Program (re)start!

Zapraszamy wszystkich hufcowych programowców oraz osoby zaangażowane we wspieranie programu w hufcach na pierwszą w nowej kadencji Chorągwianą Zbiórkę Programową!

Zbiórka odbędzie się w dniu 29 listopada (sobota) na Górze św. Anny.

Do udziału w zbiórce zapraszamy reprezentantów każdego z hufców (1 – 3 osób) – instruktorów odpowiedzialnych za program w komendzie/zespole programowym i/lub zaangażowanych w działania w tym obszarze na poziomie hufca.

Podczas zbiórki porozmawiamy o planach programowych chorągwi i hufców w ciągu nadchodzących kilkunastu miesięcy oraz możliwościach współpracy przy realizacji przedsięwzięć programowych.

Przewidywany czas trwania zbiórki to 11:00 – 19:00. Uczestnikom zbiórki organizatorzy zapewniają obiad i kolację.

W razie potrzeby, istnieje możliwość odebrania uczestników z Opola, Kędzierzyna-Koźla oraz Zdzieszowic (szczegóły do uzgodnienia) oraz zapewnienia noclegu na Górze św. Anny.

Prosimy o zgłoszenie obecności na zbiórce na adres program@opolska.zhp.pl do dnia 25 listopada.