Zapraszamy na rajd!

rzid

Zapraszamy Was na pierwszy chorągwiany RAJD ZASTĘPÓW oraz – bo ktoś przecież na co dzień nakręca tą całą zastępową maszynę – BIWAK DRUŻYNOWYCH I PRZYBOCZNYCH.

Garść przygody i wyzwania na zakończenie harcerskiego lata i początek nowego roku harcerskiego – bo kto powiedział, że pasjonująca wyprawa nie może odbyć się również na Opolszczyźnie?

Przed nami zatem:

1) Rajd Zastępów – czyli wielki turniej, podczas którego będziecie mieli okazję zmierzyć się we wspólnym działaniu z różnymi wyzwaniami, powędrować po Górach Opawskich, sprawdzić swoją znajomość technik harcerskich, kreatywność i inne umiejętności oraz przekonać się, na ile zgrany jest Wasz zastęp. Bez względu na to, czy już od dawna tworzycie zgraną paczkę, czy dopiero przymierzacie się, by stworzyć zastęp z prawdziwego zdarzenia. Bo przecież już niedługo całe ZHP usłyszy, że NIC NIE ZASTĄPI ZASTĘPÓW!!!

Kto może wziąć udział?
Zastępy harcerskie i starszoharcerskie oraz zastępy zastępowych, liczące od 5 do 8 osób
Kiedy?
10-12.10.2014
Gdzie?
Głuchołazy
Koszt?
20 zł/os.

2) Biwak drużynowych i przybocznych – bo drużynowy i przyboczny to team, od którego zależy wszystko. Jeśli więc tworzycie superduet, w którym chcecie wyruszyć na szlak, albo dopiero zaczynacie wspólną pracę i chcecie lepiej zgrać się i poznać, a może szukacie czegoś, co pozwoli Wam na świeżo spojrzeć na wspólną pracę – zapraszamy do wspólnej instruktorskiej przygody! Spotkanie z innymi drużynowymi i przybocznymi, garść inspiracji i wymiana doświadczeń gratis!

Kto może wziąć udział?
Drużynowi i przyboczni z gromad zuchowych, drużyn harcerskich, starszoharcerskich i wędrowniczych do 25. roku życia
Kiedy?
10-12.10.2014
Gdzie?
Głuchołazy
Koszt?
20 zł/os.

Podczas trwania rajdu zapewniamy opiekę, więc patrol nie musi mieć stałego opiekuna. Obecność opiekuna wymagana jest wyłącznie na czas przejazdu z miejsca zamieszkania na rajd oraz z powrotem.

Karta zgłoszenia – rajd zastępów

Karta zgłoszenia – rajd drużynowych i przybocznych

Zgoda rodziców