Opolska przyjazna wolontariuszom

DSC04648

Chorągiew Opolska Organizacją przyjazną wolontariuszom! Kiedy część z nas śledziła poczynania zjazdu, w Opolu trwała Gala wolontariatu organizowana przez Opolskie Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych. Podczas niej Chorągiew Opolska ZHP została wyróżniona tytułem „Organizacji przyjaznej wolontariuszem”. Pamiątkowy dyplom i statuetkę w imieniu Chorągwi Opolskiej odebrał pwd. Adam Panczocha. Nagroda bardzo nas cieszy, jednak jeszcze większym wyróżnieniem były dla nas słowa Pani Marszałek, która wyraziła radość z możliwości wręczenia nam tejże nagrody. Podkreśliła ona również wagę i wysoką jakość naszej wzajemnej współpracy. Bardzo dziękujemy!

W tym miejscu dziękujemy jednak przede wszystkim naszym wolontariuszom. To właśnie Wy swoją ciężką pracą codziennie zmieniacie świat i naszą organizację na lepsze!