Międzynarodowy Zlot Harcerzy i Skautów WICEK 2013

Oj ! działo się ..., Programowe

zlot_wicek__smallMiędzynarodowy Zlot Harcerzy i Skautów WICEK 2013 to jedyne tego rodzaju wydarzenie w roku 100-lecia urodzin patrona harcerzy ks. bł. Stefana Wincentego Frelichowskiego. Już dziś w Waszych kalendarzach zakreślcie termin 6-12 sierpnia 2013 roku. Do udziału w zlocie zapraszamy harcerzy i skautów z Polski i całego świata. Już dziś możecie zgłaszać się na zlot i przeżyć z nami tę niesamowitą i niepowtarzalną przygodę.

W zlocie udział weźmie kilka tys. skautów i harcerzy z Polski i świata. Jeśli chcesz znaleźć się wśród grona tych osób już dziś kompletuj patrol i zgłaszaj swoją chęć udziału w zlocie.

Co czeka Was na zlocie? Zlot to przede wszystkim możliwość spotkania i przebywania przez 7 dni z harcerzami nie tylko z Polski. Zlotowe dni obfitować będą w ciekawe i unikatowe zajęcia programowe, wieczorne koncerty i spotkania. Do udział w zlocie zapraszamy również instruktorów, którzy skorzystać będą mogli ze specjalnego programu kierowanego do harcerskiej kadry. Jeśli szukasz więcej informacji lub szczegółów, które Cię interesują zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej i profilu na facebooku.
www.wicek2013.pl
Do zobaczenia na zlocie!