Hufcowe www

Promocji i Internetu

Od 1 października każdy hufiec może korzystać bezpłatnie z hostingu (w oparciu o serwer chorągwiany) własnej strony internetowej z możliwością pełnego i samodzielnego zarządzania jej treścią.

Dotychczas skorzystały z takiej możliwości Hufce: Głuchołazy, Grodków, Nysa, Opole Rejon oraz Namysłów.

Dopuszczamy możliwość zaparkowania na naszym serwerze stron tematycznych, referatów, imprez lub innych działań o zasięgu chorągwianym. Zapraszam do współpracy wszystkie hufce.

Służymy również pomocą przy każdej formie harców w Internecie.

Zespół ds. Internetu

2 comments

• Cieszę się, że chorągiew Opolska tak prężnie ruszyła do przodu :) Tylko pogratulować! Jedna drobna uwaga co do logo ;) zamieszczonego w newsie należy ono do usług ZHP.net.pl :) nie usług hostingowych jakie oferuje ‚Opolska’. Gratulacje, Gratulacje zapraszam do zapoznania się z demo.hufieccms.zhp.pl

Comments are closed.