Halo? Jest tam kto? – To ja! Intercamp!

Zagranica

intercampDruhny i druhowie, jest sprawa! Jedziemy na InterCamp!! : )

W dniach 21-24 maja 2010 roku w Viersen-Dülken (Niemcy, na północny-zachód od Koloni) odbędzie się zlot Intercamp.
Co roku w weekend zielonoświątkowy skauci z takich krajów jak: Holandia, Belgia, Niemcy, Francja, Dania, Czechy, Stany Zjednoczone, Kanada, Norwegia spotykają się w jednym z tych krajów, aby wspólnie spędzić cztery dni na skautowej zabawie i wzajemnym poznawaniu się!

Nie czekaj! Przeczytaj szczegóły!

Podstawowe informacje:

Co: 43. Zlot InterCamp
Kiedy: 22-24 maja 2010
Gdzie: Viersen-Dülken, Niemcy
Uczestnicy: skauci i skautki w wieku 12-17 lat
IST (kadra zlotowa): skauci i skautki powyżej 18 roku życia (tzn. osoby, które w tym roku ukończą 18 lat)
Wpisowe: 100 zł od osoby (15 euro wpisowego na zlot + wyprawka polskiej reprezentacji)
Dojazd: drużyny i IST organizują we własnym zakresie, jeśli będzie potrzeba, komenda reprezentacji pomoże w zorganizowaniu transportu
Wyżywienie: uczestnicy – we własnym zakresie, członkowie IST – zapewnione przez organizatorów
www: http://www.intercamp.info/

Czekam na zgłoszenia od drużyn (od liderów wymagamy znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym) oraz osób chętnych do IST (również wymagana znajomość języka angielskiego) na adres sebastian.kowalczyk@zhp.net.pl do 31 grudnia 2009 roku. Proszę również o jednoczesne wysłanie zgody komendanta hufca, opinii pełnomocnika komendanta chorągwi ds. zagranicznych oraz potwierdzenia z komendy hufca opłacenia składek. Po zgłoszeniu otrzymacie kolejne informacje dotyczące procedury rejestracji w internecie.

Wpłaty za IC należy dokonać do 31 stycznie 2010 roku na konto Głównej Kwatery ZHP:

Bank BGŻ Oddział Warszawa
14 2030 0045 1110 0000 0100 1960
Właściciel konta:

ZHP Główna Kwatera
Konopnickiej 6
00-491 Warszawa
W tytule przelewu proszę umieścić słowo “InterCamp” oraz nazwę drużyny, a w przypadku członków IST imię i nazwisko.

Mam nadzieję, że wspólnie spędzimy ten niesamowity czas na zlocie. Jest to niepowtarzalna okazja, nie tylko aby poprawić swoje umiejętności językowe, ale również aby poznać ciekawych ludzi i zwiedzić spory kawałek świata.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania i wątpliwości zapraszam do kontaktu (dane kontaktowe znajdują się na dole maila), chętnie na nie odpowiem.

Z harcerskim pozdrowieniem

Czuwaj!
Yours in Scouting!
phm. Sebastian Kowalczyk

Komendant polskiej reprezentacji na InterCamp 2010 E-mail: sebastian.kowalczyk@zhp.net.pl
Mobile: 0048/ 504814849
GG: 2818645
Skype: sebak_gdynia

Szczegółowe informacje znajdują się na stronach:

www.skauting.opolska.zhp.pl

www.opolskieperelki.pl (jako impreza majowa – są podane wszystkie szczegóły!)

www.skauting.zhp.pl strona wydziału zagranicznego GK ZHP

www.intercamp.info oficjalna strona anglojęzyczna InterCampu

www.intercamp2010.blogspot.com blogu polskiej reprezentacji

One thought on “Halo? Jest tam kto? – To ja! Intercamp!